СУПЕР СИЛА ДЛЯ ВАШОЇ КУРТКИ!

Інноваційний високоякісний захист від Vesch на основі революційної нанотехнології. Потрапляючи на оброблену поверхню, вода набуває форму перлин і скочується з неї. Засіб не закупорює пори матеріалу і продовжує «дихати».

Чому нанозахист є найкращим рішенням для вашого одягу:

 

— Забезпечує захист від вологи та промокання;
— Захищає вироби від утворення жирних і водяних слідів і плям;
— Не створює плівки на поверхні матеріалу, що дозволяє матеріалу «дихати»;

Підходить для всіх виробів з ПЛАЩЕВОЇ тканини: пуховики, утеплені куртки, плащі, лижні костюми, дитячі коляски, домашній інтер’єр (подушки, м’які ковдри тощо), спортивний одяг, намети.

Новий погляд на речі

Для нас «новий погляд» – це не просто слова, це відповідальний підхід до всього, що ми робимо! У «VESCH» ми об’єднали найкраще, що може бути на ринку догляду за одягом:

 • Делікатна чистка –
  найкраща турбота
  про ваші речі

  Ми працюємо з обладнанням останнього покоління, що дозволяє нам використовувати інноваційні екотехнології сухого чищення Intense і аквачистки Electrolux Lagoon, головною особливістю яких є делікатний підхід до тканин, відсутність усадки, збереження форми і кольору ваших речей

 • Тільки
  екобезпечні технології

  Всі засоби для догляду за речами, які ми використовуємо, абсолютно екологічні, гіпоалергенні і безпечні для вас, ваших близьких і навколишнього середовища

 • Доступна
  якість

  Найкраща якість делікатної і безпечної для здоров'я екочистки за ціною звичайної хімчистки.

Ждем Вас по адресам: